Poniedziałek – 18 czerwca


  7.00 + Edward Kuta

  8.00  z prośbą o Boże błogosławieństwo i szczęśliwe rozwiązanie dla Oli

  8.00 + Henryk Śródecki

  8.30 + Paweł Sczaniecki - pogrzebowa

18.00 + Krystyna Buszewicz

18.00 + Roger Miński - gregoriańska

19.00 + Krystyna Kikowska - 2 r. śm.

19.00 + Danuta Jankowska


Wtorek – 19 czerwca

  7.00   z ok. 44 r. ślubu Bożeny i Krzysztofa z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej                            

  8.00 + Mieczysław Budnik i z rodzin Budników, Łukasików i Jeżów

  8.00 + Stanisław, Michalina, Bronisław, Marianna, Zenon, Wiesława, Waldemar, Ryszard, Pelagia

18.00 + Katarzyna, Kazimierz Nożewnik i z rodziny

18.00 + Adelajda Musielak

19.00 + Roger Miński - gregoriańska


Środa – 20 czerwca

  7.00 + Roger Miński - gregoriańska

  8.00 + Jerzy Kowalczyk - 5 r. śm., Euzebiusz, Błażej - 5te r. śm., rodzice, Paweł Romanowski

  8.00 + dusze w czyśćcu cierpiące

18.00 + Edward Bieniek i z rodziny

18.00 + Edmund Nowak

19.00 + o. Karol Meissner - 1 r. śm.


 Czwartek – 21 czerwca – św. Alojzego Gonzagi, zak.

  7.00 + Damian Kaźmierowski - 10 r. śm., Anna Kawa - 5 r. śm. i z rodziny

  8.00 + Józef, Jan, Pelagia Wośkowiak, Helena, Czesław, Krystyna Kucharczak, Kazimierz Wawrzyniak, Stanisław

              Duchant

  8.00 + Roger Miński - gregoriańska

18.00 + Władysław Rybicki

18.00 + Krystyna Buszewicz

19.00 + Stefania Milej


 Piątek – 22 czerwca

  7.00 + Bogumiła Świątek - 2 r. śm.

  8.00 + Irena Piotrowska - 23 r. śm.

  8.00 + Jan Mikołajczyk

18.00 + Stefania, Jan, Marian i z rodzin Rejewskich, Lisków i Radomskich

18.00 + Roger Miński - gregoriańska

19.00 + Kazimierz Woźniak - 29 r. śm. i z rodziny

19.00 + Lutosława, Jan Bartoszewscy i z rodzin Bartoszewskich, Ratajczaków i Kozielskich


  Sobota –  23 czerwca

  7.00 + Roger Miński - gregoriańska

  8.00 + Tadeusz Szczeciński

  8.00 + Wanda, Marian Topolan

15.00 z ok. 50 r. ślubu Elżbiety i Jana z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki Bożej             i zdrowie dla Jubilatów i rodziny

16.00   z ok. 20 r. ślubu Katarzyny i Jarosława z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę Matki
            Bożej i zdrowie dla Jubilatów i rodziny            


19.00 ZBIOROWA:
  

z ok. 44 r. ślubu Reginy i Wojciecha z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błog. i opiekę MB

+ Leszek Kokot, 

+ Wanda Dembska, 

+ Wanda Lesińska i dusze w czyśćcu cierpiące, 

+ Henryk Dondajewski,

+ Lutosława, Jan Bartoszewscy, 

+ Stanisław, Marianna i z rodziny, Władysław, 

+ Jan Grat, 

+ Jan Wrombel,

+ Karol Mak, 

+ Ewa Mijalska, 

+ Waleria Borusiak - 1 r. śm., 

+ Mieczysława Rzeźnik,       

       

       Niedziela – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – 24 czerwca

  7.30 + Roger Miński - gregoriańska

  9.00 + Władysław, Stanisława Nowaccy i z rodziny

  9.00 + Jan Hellmann, Franciszek, Helena, Lisieccy i z rodziny Hellmannów i Lisieckich

10.30 + Łucja - 23 r. śm. Mieczysław, Anna i z rodziny Stachowskich i Wosiów

10.30 + Ryszard Matczak

12.00   w int. parafian  (chrzest)

12.00 + Wanda Popow, Marian, Anna Błaszyk

11.00 + Marian Wais - 7 r. śm. i rodzice z obu stron

19.00 + Irena, Edmund Wróbel i z rodziny